8 700 77780 I-V 9.00-18.00VI 10.00-14.00KONTAKTAI

0,00 €

Jūsų krepšelis tuščias.

Product was successfully added to your shopping cart.

Jūsų pasirinkimui – vokiški grindų profiliai

Klojant grindis netikėtai susiduriame su problemomis, apie kurias net nebūtume pagalvoję. Tai grindų dangos užbaigimas, sujungimas ar tarpų uždengimas. Dabar nebereikia laužyti galvos, gaišti daug laiko, ieškant bei derinant įvairius priedus prie pasirinktų grindų.

Kuberit
Kuberit

„Küberit“ profiliai - kokybės ir pažangos sinonimas. Klientų džiaugsmas, tobulėjimas, inovacijos ir tradicijos - esminiai gamintojo filosofijos elementai. Platus „Küberit“ prekinio ženklo prekių asortimentas apima lenkiamus, kraštų užbaigimo, laiptų ir kampų apdailos profilius bei grindjuostes iš aliuminio ir nerūdijančio plieno.

Laiptai

Taip pat gamintojo asortimente rasite laiptų apdailos profilius su LED apšvietimu, apsauginius sienų bei - esant aukščio skirtumui tarp dangų – jungiamuosius profilius ir kitus aksesuarus. „Küberit“ asortimente rasite įvairių matmenų ir spalvų sujungimų: nuo jūsų grindų spalvą atitinkančios medienos imitacijos iki metalo spalvų, sidabrinių, auksinių, smėlinių, bronzinių ir kt.

Įsigykite „Küberit“ profilius mūsų elektroninėje parduotuvėje WWW.GRINDUTURGUS.LT. Taupykite savo laiką - konsultacijos internetu arba telefonu, nemokamas ir greitas pristatymas.