8 700 77780 I-V 10.00-18.00VI 10.00-14.00KONTAKTAI

0,00 €

Jūsų krepšelis tuščias.

Product was successfully added to your shopping cart.
  • Pagal spec. užsakymą vežama prekė (užsakant prekę, reikalingas avansinis mokėjimas)
 • 1 paveikslėlis 1 paveikslėlis
 • 2 paveikslėlis 2 paveikslėlis
Produkto kodas: KL44908

Kilimas Harlequin Floreale Marine

Greita Peržiūra

Kilimas Harlequin Floreale Marine yra vilnonis kilimas. Tapytos augmenijos motyvai, įspūdingo dydžio bijūnų žiedai jų lapų fone.


Galimi matmenys:


140 x 200 cm


170 x 240 cm


200 x 280 cm


250 x 350 cm


Galimi užsakymai pagal individualius matmenis! Dėl platesnės informacijos kreipkitės Jums patogiu būdu į asmenis nurodytus KONTAKTŲ skiltyje »

Kaina už (vnt.):
Kaina nuo: 516,00 €
vnt.


Tikrinti prekių pristatymo laiką pagal apskritį:

* Required Fields

Kaina nuo: 516,00 €
vnt.

Details

Kilimai HARLEQUIN – įvairių matmenų rankų darbo kilimai, pagaminti iš 100 proc. natūralios vilnos.  Tai įkvepiančio dizaino pavyzdys su novatoriška tekstūra ir išraiškingomis spalvomis. Ši prabangi aukštos kokybės austų kilimų kolekcija buvo sukurta derinimui su plačiu šio prekinio ženklo audinių ir tapetų asortimentu. Galimi užsakymai pagal individualius matmenis!

Kilimai yra sukurti taip, kad juos būtų galima suderinti su kitais HARLEQUIN produktais, jie nėra tiksliai atitinkantys jų dizainą ir spalvų derinius.

Kilimai HARLEQUIN dėl ypatingos vilnos pluošto sandaros yra ilgaamžiai, antistatiniai, stangrūs, atsparūs ugniai, puikiai izoliuoja garsą. Be to, vilnos pluoštas yra neteplus, nesugeria purvo, šviežios dėmės yra lengvai išvalomos.

HARLEQUIN kilimas turi būti prižiūrimas laikantis žemiau pateiktų rekomendacijų.

 1. Prie įėjimo į patalpas tieskite švaros zonos kilimėlius.
 2. Mažiausiai kartą per savaitę kilimą siurbkite dulkių siurbliu. Kartą per metus apverskite kilimą ir išsiurbkite jo pagrindą.
 3. HARLEQUIN kilimas tol, kol yra naujas, gali šertis, tačiau pūkus lengvai pašalinsite kilimą reguliariai siurbdami. Netraukite iš kilimo išlindusių ilgesnių plaukelių, prireikus juos galite tiesiog nukirpti.
 4. Apsaugokite kilimą nuo blukimo, kurį sukelia tiesioginiai saulės spinduliai - langus uždenkite užuolaidomis, roletais ar pan.
 5. HARLEQUIN kilimas kasmet ar kas pusę metų turi būti apsukamas 180° kampu tam, kad  dėvėtųsi tolygiai, taip pat netieskite kilimo ant nelygių grindų, keiskite baldų išsidėstymą patalpoje.
 6. Nestatykite vazonų su kambariniais augalais tiesiai ant kilimo.
 7. Nuo kandžių kilimą apsaugosite kas pusę metų kilimo pagrindą ir plauką purkšdami kandis atbaidančiu, nedažančiu repelentu.

Papildoma informacija

Spalva Vidutinė
Raštai Margi
Sudėtis Vilna
Pakuotė/tara 1
Matavimo vienetas vnt.
Pagal spec. užsakymą vežama prekė (reikalingas 50% avansinis apmokėjimas) Taip
Kilmės šalis Indija
Gamintojas Harlequin
Gamintojo šalis Didžioji Britanija