8 700 77780 I-V 9.00-18.00VI 10.00-14.00KONTAKTAI

0,00 €

Jūsų krepšelis tuščias.

Product was successfully added to your shopping cart.
Produkto kodas: KL2530390150/SC

Kilimas Mr. fox cinamon

Greita Peržiūra

Mažas draugiškas lapiukas Mr. Fox kasdien džiugins Jūsų namus.

Kaina už (Vnt.):
275,00 €
275,00 €


Tikrinti prekių pristatymo laiką pagal apskritį:

Details

Kilimai SCION – įvairių matmenų rankų darbo kilimai, pagaminti iš 100 proc. natūralios vilnos.  Ryškūs spalviniai dizainerių sprendimai, tradicijų ir inovacijų sugretinimas –  tai prekinio ženklo SCION išskirtiniai bruožai, leidžiantys sukurti kilimus, žavinčius drąsia grafika ir originalumu.  Kilimai buvo sukurti derinimui su populiariausiais SCION prekinio ženklo tapetais ir audiniais.  Galimi užsakymai pagal individualius matmenis!

Atkreipkite dėmesį, kad kilimai yra sukurti taip, kad juos būtų galima suderinti su kitais SCION produktais, jie nėra tiksliai atitinkantys jų dizainą ir spalvų derinius.

Kilimai SCION dėl ypatingos vilnos pluošto sandaros yra ilgaamžiai, antistatiniai, stangrūs, atsparūs ugniai, puikiai izoliuoja garsą. Be to, vilnos pluoštas yra neteplus, nesugeria purvo, šviežios dėmės  yra lengvai išvalomos.

SCION kilimas turi būti prižiūrimas laikantis žemiau pateiktų rekomendacijų.

  1. Prie įėjimo į patalpas tieskite švaros zonos kilimėlius.
  2. Mažiausiai kartą per savaitę kilimą siurbkite dulkių siurbliu. Kartą per metus apverskite kilimą ir išsiurbkite jo pagrindą.
  3. SCION kilimas tol, kol yra naujas, gali šertis, tačiau pūkus lengvai pašalinsite kilimą reguliariai siurbdami. Netraukite iš kilimo išlindusių ilgesnių plaukelių, prireikus juos galite tiesiog nukirpti.
  4. Apsaugokite kilimą nuo blukimo, kurį sukelia tiesioginiai saulės spinduliai - langus uždenkite užuolaidomis, roletais ar pan.
  5. SCION kilimas kasmet ar kas pusę metų turi būti apsukamas 180° kampu tam, kad  dėvėtųsi tolygiai, taip pat netieskite kilimo ant nelygių grindų, keiskite baldų išsidėstymą patalpoje.
  6. Nestatykite vazonų su kambariniais augalais tiesiai ant kilimo.
  7. Nuo kandžių kilimą apsaugosite kas pusę metų kilimo pagrindą ir plauką purkšdami kandis atbaidančiu, nedažančiu repelentu.

 

Papildoma informacija

Spalva Šviesi
Raštai Modernūs
Sudėtis Kita
Matmenys 90x150 cm
Pakuotė/tara 1
Matavimo vienetas Vnt.
Minimalus užsakomas kiekis (vnt.) 1
Pagal spec. užsakymą vežama prekė (reikalingas 50% avansinis apmokėjimas) Ne
Kilmės šalis N/D
Gamintojas Scion
Gamintojo šalis Didžioji Britanija