8 700 77780 I-V 10.00-18.00VI 10.00-14.00KONTAKTAI

0,00 €

Jūsų krepšelis tuščias.

Product was successfully added to your shopping cart.
    • Pagal spec. užsakymą vežama prekė (užsakant prekę, reikalingas avansinis mokėjimas)
  • 1 1
  • 2 2
  • 3 3
  • 4 4
Produkto kodas: LA.L0331-03375

Laminuotos grindys Pergo, Ąžuolas Village, L0331-03375, Modern Plank (Sensation) kolekcija, 32 klasė

Greita Peržiūra

  Pergo kompanija išrado laminatą. Dabar jie tai padarė ir vėl! Pergo laminuotų grindų kolekcija Sensation – tai drėgmės nebijančios, išskirtinio dizaino grindys. Perbėkite pirštais per grindų lentą ir Jūs tikrai nustebsite. Jų paviršius - lyg natūralaus medžio lentų, o inovatyvių technologijų dėka atkartojami net giliausi medienos grioveliai ir tekstūra.

Kaina už (m2):
23,49 €
43,10 €
pak. (1.835 m2)


Tikrinti prekių pristatymo laiką pagal apskritį:
pak.

Details

  Pergo kompanija išrado laminatą. Dabar jie tai padarė ir vėl! Pergo laminuotų grindų kolekcija Sensation – tai drėgmės nebijančios, išskirtinio dizaino grindys. Perbėkite pirštais per grindų lentą ir Jūs tikrai nustebsite. Jų paviršius - lyg natūralaus medžio lentų, o inovatyvių technologijų dėka atkartojami net giliausi medienos grioveliai ir tekstūra.

   Natūralią išvaizdą dar labiau sustiprina visiškai matinis padengimas.

   Galima rinktis skirtingų atsparumo klasių:

  • 32 klasė (tinkama eksploatuoti visose gyvenamosiose patalpose)
  • 33 klasė (tinkama eksploatuoti visose gyvenamosiose patalpose ir vidutiniškai naudojamose komercinėse patalpose, pvz, biuruose, prekybos salonuose):

   Naudokitės šiais privalumais:

   Atsparios smūgiams. Unikali daugiasluoksnio TitanX™ paviršiaus technologija bei laminuoto grindų pagrindo medžiaga užtikrina didelį atsparumą numetamiems ant paviršiaus daiktams ir batų kulniukams – jie nepalieka žymių.

   Lengvos valyti. Pergo TitanX™ paviršių daug paprasčiau valyti: jis toks sandarus, kad nešvarumai tiesiog negali įsiskverbti į grindis.

   Atsparios ugniai. Pergo TitanX™ grindų paviršius dėl savo daugiasluoksnės technologijos pasižymi dideliu atsparumu ugniai.

   Paprastas įrengimas. Dėl patentuotos Pergo PerfectFold™ 3.0 įrengimo sistemos grindų lenteles tereikės sujungti ir sukloti.

   Atsparios įbrėžimams. TitanX™ paviršius pasižymi didžiausiu laminuotų grindų atsparumu rinkoje, todėl grindys ilgai išsaugos savo pradinį blizgesį ir naujumą.

   Antistatinės. Pergo laminuotos grindys ir taip sukuria labai nedideles elektrostatines iškrovas, bet Pergo sukūrė technologiją, kad dar labiau jas sumažintų.

   Atsparios vandeniui. Pergo atsparumo drėgmei sistema, drėgmei atsparaus grindų pagrindo savybės bei tvirtas ir sandarus lentelių užraktas užtikrina viena didžiausių atsparumo vandeniui lygių rinkoje.

   Higieniškos. Bakterijos dauginasi drėgnose ir nešvariose terpėse, bet sandarus, lengvai valomas TitanX™ paviršius nesudaro joms palankių galimybių veistis. Dėl to nesunku palaikyti aukštą higienos lygį net ir be specialių chemikalų.

   Pergo – pirmieji grindų gamintojai, kuriems suteiktas oficialus Nordic Ecolabel „Žaliosios gulbės“ (Green Swan) įvertinimas. Jis patvirtina, kad produkcija, pradedant žaliavų pasirinkimu ir baigiant pasirūpinimu atliekomis, yra gamtai palankus sprendimas.

Papildoma informacija

Produkto tipas Pergo laminatas
Laminato Kolekcija MODERN PLANK (Sensation) kolekcija
Grindjuostės kodas pagal spalvą: Ne
Matmenys (ilgis x plotis x storis) 1380 x 190 x 8 mm
Vidurinis sluoksnis HDF plokštė
Medienos tipas/imitacija Natūralus ąžuolas
Spalva Geltona
Juostų skaičius 1 juostos
Grioveliai tarp lentelių Grioveliai iš keturių pusių
Naudojimo klasė 32 klasė
Dilumo klasė AC4
Tinkamumas šildomoms grindims Galima kloti ant vandeniu šildomo pagrindo
Garantija 25 metų garantija ir viso gyvenimo garantija (ribota iki 33 metų) PerfectFold 3.0 laminuotų grindų jungtims., 3 metų garantija nusidėvėjimui, naudojant grindis komercinėse patalpose., Gyvenamosiose patalpose kolekcijai yra taikoma papildoma 10 metų garantija vandens atsparumui.
Pakuotė/tara 1.835
Matavimo vienetas m2
Pagal spec. užsakymą vežama prekė (reikalingas 50% avansinis apmokėjimas) Taip
Gamintojas Pergo (Unilin BVBA)
Gamintojo šalis Belgija