8 700 77780 I-V 10.00-18.00VI 10.00-14.00KONTAKTAI

0,00 €

Jūsų krepšelis tuščias.

Product was successfully added to your shopping cart.
    • Pagal spec. užsakymą vežama prekė (užsakant prekę, reikalingas avansinis mokėjimas)
  • 1 1
  • 2 2
  • 3 3
  • 4 4
  • 5 5
Produkto kodas: LA.L0601-01832

Laminuotos grindys Pergo, Flamandiškas Ąžuolas, L0601-01832, Domestic elegance kolekcija

Greita Peržiūra

   Pergo – laminuotų grindų išradėjai, sukūrę laminuotas grindis, bet nenustoję ieškoti naujų išvaizdos, ilgaamžiškumo ir tikroviškų pojūčių sprendimų. DOMESTIC ELEGANCE™ kolekcija – tai tradicinės laminuotos grindys be V formos griovelio.

Kaina už (m2):
13,99 €
25,52 €
pak. (1.824 m2)


Tikrinti prekių pristatymo laiką pagal apskritį:
pak.

Details

   Pergo, laminuotų grindų išradėjai, puikiai supranta, kaip sunku išsirinkti tinkamas grindis, tarnausiančias Jums daugybę metų. Tačiau Pergo – tai ne tik puiki produkto išorė, bet ir didelis jo patvarumas bei paprastas įrengimas. Išskirtinis patvarumas yra priežastis, užtikrinanti didelę dėvėjimosi, nuo saulės atsirandančių ir kitokių dėmių prevenciją. Suteikiama net 50 metų garantija - tai ilgiausia garantija rinkoje.

   DOMESTIC ELEGANCE™ kolekcija – tai tradicinės laminuotos grindys be V formos griovelio. Tam, kad būtų sukurtas natūralaus medžio įspūdis, lentų atspalviai gali skirtis. Todėl montavimo metu reikia sumaišyti šviesesnio ir tamsesnio atspalvio lentas.

   Atsparios smūgiams. Unikali daugiasluoksnio TitanX™ paviršiaus technologija bei laminuoto grindų pagrindo medžiaga užtikrina didelį atsparumą numetamiems ant paviršiaus daiktams ir batų kulniukams – jie nepalieka žymių.

   Lengvos valyti. Pergo TitanX™ paviršių daug paprasčiau valyti: jis toks sandarus, kad nešvarumai tiesiog negali įsiskverbti į grindis.

   Atsparios ugniai. Pergo TitanX™ grindų paviršius dėl savo daugiasluoksnės technologijos pasižymi dideliu atsparumu ugniai.

   Paprastas įrengimas. Dėl patentuotos Uniclic sistemos paprasta įrengti.

   Atsparios įbrėžimams. TitanX™ paviršius pasižymi didžiausiu laminuotų grindų atsparumu rinkoje, todėl grindys ilgai išsaugos savo pradinį blizgesį ir naujumą.

   Antistatinės. Pergo laminuotos grindys ir taip sukuria labai nedideles elektrostatines iškrovas, bet Pergo sukūrė technologiją, kad dar labiau jas sumažintų.

   Higieniškos. Bakterijos dauginasi drėgnose ir nešvariose terpėse, bet sandarus, lengvai valomas TitanX™ paviršius nesudaro joms palankių galimybių veistis. Dėl to nesunku palaikyti aukštą higienos lygį net ir be specialių chemikalų.

   Pergo - pirmieji grindų gamintojai, kuriems suteiktas oficialus Nordic Ecolabel „Žaliosios gulbės“ (Green Swan) įvertinimas. Jis patvirtina, kad produkcija, pradedant žaliavų pasirinkimu ir baigiant pasirūpinimu atliekomis, yra gamtai palankus sprendimas.

Papildoma informacija

Produkto tipas Pergo laminatas
Laminato Kolekcija DOMESTIC ELEGANCE kolekcija
Grindjuostės kodas pagal spalvą: Ne
Matmenys (ilgis x plotis x storis) 1200 x 190 x 7 mm
Vidurinis sluoksnis HDF plokštė
Medienos tipas/imitacija Balintas ąžuolas
Spalva Pilka
Juostų skaičius 1 juostos
Grioveliai tarp lentelių Nėra griovelių
Naudojimo klasė 32 klasė
Dilumo klasė AC4
Tinkamumas šildomoms grindims Galima kloti ant vandeniu šildomo pagrindo
Garantija 20 metų garantija nusidėvėjimui, naudojant grindis gyvenamosiose patalpose.
Pakuotė/tara 1.824
Matavimo vienetas m2
Pagal spec. užsakymą vežama prekė (reikalingas 50% avansinis apmokėjimas) Taip
Gamintojas Pergo (Unilin BVBA)
Gamintojo šalis Belgija

Panašios prekės