8 700 77780 I-V 10.00-18.00VI 10.00-15.00KONTAKTAI

0,00 €

Jūsų krepšelis tuščias.

Product was successfully added to your shopping cart.
  • 1 paveikslėlis 1 paveikslėlis
  • 2 paveikslėlis 2 paveikslėlis
Produkto kodas: LA.LPU1505

Laminuotos grindys Quick-Step, ąžuolas Authentic, LPU1505, 2050x205x9,5mm, 32 klasė, Largo kolekcija

Greita Peržiūra

Quick-Step Largo kolekcijos laminuotos grindys – tai platesnės ir ilgesnės lentos su unikaliais grioveliais, atitinkančiais medžio rašto pavyzdžius.

Kaina už (m2):
28,95 €
73,01 €
pakas (2.5220 m2)


Tikrinti prekių pristatymo laiką pagal apskritį:
pakas

Details

Ouick Step Largo kolekcijoje pristatomos ilgesnės nei 2 metrų ilgio lentos, kurios suteiks patalpai daugiau erdvės. Be to, Largo lentos yra 20,5 cm pločio ir 9,5 mm storio. Lentų griovelius dizaineriai sukūrė taip, kad jie puikiai atitinka medienos rašto išvaizdą ir pojūtį. Visos Largo grindų lentos yra įvairiausių atspalvių ir nuostabių raštų. Largo kolekcijos piešinys pagamintas, naudojant daugiau nei 30 skirtingų raštų, o tai reiškia, kad grindų piešinys beveik niekada nepasikartos.

Quick-Step laminuotos grindys – tai ypatingai aukštos kokybės Belgijoje pagaminta grindų danga, turinti ypač patvarią UNICLIC užrakto sistemą. Šiai užrakto sistemai suteikiama visos grindų tarnavimo trukmės garantija (ribota 33-imis metais), naudojant grindis gyvenamosiose patalpose.

Largo laminuotos grindys priskiriamos 32 naudojimo klasei, todėl jos gali būti naudojamos visose gyvenamosiose patalpose bei vidutinio intensyvumo komercinėse patalpose. Šios grindys yra itin atsparios nusidėvėjimui, smūgiams, įbrėžimams, buityje naudojamiems chemikalams, cigarečių paliekamoms žymėms, dėmėms, UV spinduliams ir yra sunkiai įsiliepsnojančios. Sunkūs baldai, aukštakulniai ar biuro baldai su minkštais ratukais nepadarys šioms grindims jokių įspaudimų. Naujoji Scratch Guard technologija suteikia viršutiniam sluoksniui išskirtinį atsparumą įbrėžimams. Quick-Step laminuotos grindys turi su laiku nepraeinančias antistatines savybes, kurios leidžia laminuotoms grindims mažiau įsielektrinti. Jos lengvai valomos bei neleidžia kauptis bakterijoms.

Quick Step laminuotų grindų gamintojas – belgų kompanija Unilin bvba, kuri priklauso Unilin įmonių grupei. Unilin yra vieni didžiausių ir žinomiausių laminuotų grindų gamintojai, novatoriai, išradę laminato tiesioginio presavimo technologiją bei pirmąją grindų elementų sujungimo be klijų sistemą - Uniclic.

Papildoma informacija

Produkto tipas Laminuota danga
Turime / Užsakoma Užsakoma
Mažiausias parduodamas kiekis 2.5220
Matavimo vienetas m2
Prekės naudojimo sąlygos Gyvenamosioms patalpoms
Prekės sudėtis / medžiaga Vidurinis sluoksnis - HDF plokštė
Matmenys (ilgis x plotis x aukštis; skersmuo) 2050.000x205.000x9.500 mm
Kolekcija Largo
Grioveliai tarp lentelių Grioveliai iš keturių pusių
Juostų skaičius 1 juostos
Atsparumo klasė 32 klasė
Ar tinka šildomoms grindims? Tinka
Šiluminė varža 0.051
Medienos tipas/imitacija Balintas ąžuolas
Prekinis ženklas Quick-Step
Kilmės šalis Belgijos Karalystė