8 700 77780 I-V 10.00-18.00VI 10.00-14.00KONTAKTAI

0,00 €

Jūsų krepšelis tuščias.

Product was successfully added to your shopping cart.
  • Laminuotos grindys Quick-Step, Baltai alyvuotos ąžuolo lentos, UFW1538 Laminuotos grindys Quick-Step, Baltai alyvuotos ąžuolo lentos, UFW1538
  • Laminuotos grindys Quick-Step, Baltai alyvuotos ąžuolo lentos, UFW1538 Laminuotos grindys Quick-Step, Baltai alyvuotos ąžuolo lentos, UFW1538
  • Laminuotos grindys Quick-Step, Baltai alyvuotos ąžuolo lentos, UFW1538 Laminuotos grindys Quick-Step, Baltai alyvuotos ąžuolo lentos, UFW1538
Produkto kodas: LA.UFW1538

Laminuotos grindys Quick-Step, Baltai alyvuotos ąžuolo lentos, UFW1538, 4 grioveliai, Perspective Wide kolekcija

Greita Peržiūra

Kolekcijos Perspective Wide papildo Perspective kolekciją, šių natūralių grindų lentos platesnės, tokiu būdu jų kaimiškas raštas atvaizduojamas dar geriau. Šios grindys pasižymi spalvų ir stilių sąveika bei natūralia išvaizda ir pojūčiais. Svarbiausios Quick-Step grindų savybės, kuriomis galite neabejoti, yra funkcionalumas ir kokybė. Įdomūs raštai papuoš bet kurį interjerą, kuris atrodys šiuolaikiškai ir nepraras savo žavesio. Kaip ir visose Quick-Step kolekcijose ypatingas dėmesys yra skirtas grindų dizainui. Perspective Wide kolekcijos grindų piešinys gana retai atsikartoja, grindys atrodo natūraliai ir nepriekaištingai.


Pasirinkite laminato spalvą atitinkančią grindjuostę čia: Grindjuostė!


Pasirinkite laminato spalvą atitinkantį Incizo profilį čia: Incizo!


Laiptų pagrindas INCIZO profiliui, 9,5mm laminatui Čia!

Kaina už (m2):
27,99 €
44,03 €
pak. (1.573 m2)


Tikrinti prekių pristatymo laiką pagal apskritį:
pak.

Details

Quick Step laminuotos grindys – tai ypatingai aukštos kokybės Belgijoje pagaminta grindų danga, turinti ypač patvarią UNICLIC užrakto sistemą. Šiai užrakto sistemai suteikiama visos grindų tarnavimo trukmės garantija (ribota 33-imis metais), naudojant grindis gyvenamosiose patalpose.

Kolekcijos Perspective Wide papildo Perspective kolekciją, šių natūralių grindų lentos platesnės, tokiu būdu jų kaimiškas raštas atvaizduojamas dar geriau. Šios grindys pasižymi spalvų ir stilių sąveika bei natūralia išvaizda ir pojūčiais. Svarbiausios Quick Step grindų savybės, kuriomis galite neabejoti, yra funkcionalumas ir kokybė. Įdomūs raštai papuoš bet kurį interjerą, kuris atrodys šiuolaikiškai ir nepraras savo žavesio. Kaip ir visose Quick Step kolekcijose ypatingas dėmesys yra skirtas grindų dizainui. Perspective Wide kolekcijos grindų piešinys gana retai atsikartoja, grindys atrodo natūraliai ir nepriekaištingai. Tam, kad būtų sukurtas natūralaus medžio įspūdis, lentų atspalviai gali skirtis. Todėl montavimo metu reikia sumaišyti šviesesnio ir tamsesnio atspalvio lentas.

Perspective Wide laminuotos grindys priskiriamos 32 naudojimo klasei, todėl jos gali būti naudojamos visose gyvenamosiose patalpose bei vidutinio intensyvumo komercinėse patalpose. Šios grindys yra itin atsparios nusidėvėjimui, smūgiams, įbrėžimams, buityje naudojamiems chemikalams, cigarečių paliekamoms žymėms, dėmėms, UV spinduliams ir yra sunkiai įsiliepsnojančios. Sunkūs baldai, aukštakulniai ar biuro baldai su minkštais ratukais nepadarys šioms grindims jokių įspaudimų. Naujoji Scratch Guard technologija suteikia viršutiniam sluoksniui išskirtinį atsparumą įbrėžimams. Quick-Step laminuotos grindys turi su laiku nepraeinančias antistatines savybes, kurios leidžia laminuotoms grindims mažiau įsielektrinti. Jos lengvai valomos bei neleidžia kauptis bakterijoms.

Quick Step laminuotų grindų gamintojas – belgų kompanija Unilin bvba, kuri priklauso Unilin įmonių grupei. Unilin yra vieni didžiausių ir žinomiausių laminuotų grindų gamintojai, novatoriai, išradę laminato tiesioginio presavimo technologiją bei pirmąją grindų elementų sujungimo be klijų sistemą - Uniclic.

Papildoma informacija

Produkto tipas Quick-Step laminatas
Laminato Kolekcija PERSPECTIVE WIDE kolekcija
Grindjuostės kodas pagal spalvą: QSSK01538
Matmenys (ilgis x plotis x storis) 1380 x 190 x 9,5 mm
Vidurinis sluoksnis HDF plokštė
Medienos tipas/imitacija Balintas ąžuolas
Spalva Smėlio
Juostų skaičius 1 juostos
Grioveliai tarp lentelių Grioveliai iš keturių pusių
Naudojimo klasė 32 klasė
Dilumo klasė AC4
Tinkamumas šildomoms grindims Galima kloti ant vandeniu šildomo pagrindo
Garantija 25 metų garantija nusidėvėjimui, naudojant grindis gyvenamosiose patalpose., 5 metų garantija nusidėvėjimui, naudojant grindis komercinėse patalpose.
Pakuotė/tara 1.573
Matavimo vienetas m2
Pagal spec. užsakymą vežama prekė (reikalingas 50% avansinis apmokėjimas) Ne
Gamintojas Quick-Step (Unilin BVBA)
Gamintojo šalis Belgija

Panašios prekės