8 700 77780 I-V 10.00-18.00VI 10.00-14.00KONTAKTAI

0,00 €

Jūsų krepšelis tuščias.

Product was successfully added to your shopping cart.
    • Pagal spec. užsakymą vežama prekė (užsakant prekę, reikalingas avansinis mokėjimas)
  • 1 pav. 1 pav.
  • 2 pav 2 pav
  • 3 pav 3 pav
  • 4 pav 4 pav
  • 5 pav 5 pav
  • 6 pav 6 pav
Produkto kodas: QSINCP

MDF laminuotas profilis INCIZO

Greita Peržiūra

„Quick-Step“ pristato „INCIZO“ – pirmą daugiafunkcinį profilį, kurį galima naudoti kaip apdailos profilį grindims ir laiptams. Po profiliu dedama „INCIZO“ aliuminio juosta laiptams NEINCPASE (2150 mm x 71 mm x 20 mm). Ji užsakoma atskirai.

Kaina už (m):
29,99 €
vnt.


Tikrinti prekių pristatymo laiką pagal apskritį:

* Required Fields

29,99 €
vnt.

Details

„Quick-Step“ „INCIZO“ profilis yra daugiafunkcinė apdailos priemonė. Vieną ir tą patį profilį galima naudoti visai atitinkamos spalvos ,,Quick-Step“ grindų ir laiptų apdailai. Tiesiog komplekte esančiu peiliuku iš „INCIZO“ profilio išpjausite reikiamą formą. Išpjautą „INCIZO“ profilį naudokite kaip jungiamąjį profilį, kraštų užbaigimo profilį. „Quick-Step“ lentomis taip pat galite dengti laiptus, jų apdailai kaip laipto kampą naudojant „INCIZO“ profilį. „INCIZO“ profilis QSINCP- (2150 mm x 48 mm x 13 mm). Komplekto sudėtis: vienas „INCIZO“ apdailos profilis, vienas peiliukas, vienas plastikinis bėgelis. DĖMĖSIO! „INCIZO“ laiptų apdailos negalima naudoti komercinėse patalpose. Quick-Step grindų ir grindų aksesuarų gamybai naudojamos žaliavos yra atidžiai rūšiuojamos ir atrenkamos, tikrinant jų kilmę. Gamybos procese naudojami klijai, lakai ir alyva atitinka griežčiausias tarptautines emisijos normas. Visa tai rodo, kad galite paprasčiausiai džiaugtis savo medinėmis grindimis žinodami, kad jos buvo pagamintos saugant aplinką. Jau ilgą laiką Quick-Step turi PEFC miško sertifikatą. Ši programa garantuoja, kad visa mediena, naudojamos produkcijai, tiekiamos iš miškų, kuriuose išlaikyta ekologinė pusiausvyra. Quick-Step grindis ir grindų aksesuarus gamina įmonė UNILIN – tai vieni didžiausių ir žinomiausių grindų gamintojų, novatoriai, išradę UNICLIC užrakto technologiją bei daug kitų inovatyvių sprendimų grindims.

Papildoma informacija

Produkto tipas Daugiafunkciniai profiliai, Grindų ir laiptų apdailos profiliai, Jungiamieji profiliai, Kraštų užbaigimo profiliai, Laiptų apdailos profiliai
Paskirtis Grindų ir laiptų apdaila, Jungiamasis, Laiptų apdailos, Laiptų užbaigimo, Pereinamasis, Užbaigimo
Medžiaga MDF
Matmenys 2150 x 13 x 48 mm
Pakuotė/tara 2.15
Matavimo vienetas m
Pagal spec. užsakymą vežama prekė (reikalingas 50% avansinis apmokėjimas) Taip
Gamintojas Unilin BVBA
Gamintojo šalis Belgija