8 700 77780 I-V 10.00-18.00VI 10.00-15.00KONTAKTAI

0,00 €

Jūsų krepšelis tuščias.

Product was successfully added to your shopping cart.
  • Paklotas Pergo Professional SoundBloc Paklotas Pergo Professional SoundBloc
Produkto kodas: PGUDLPS15

Paklotas Pergo Professional SoundBloc, 2 mm

Greita Peržiūra

Pergo Professional SoundBloc paklotas - geriausiai sumažinantis žingsnių garsą, padidinantis vaikščiojimo patogumą ir suteikiantis puikią smūginio garso izoliaciją.

Kaina už (m2):
7,10 €
106,50 €
rul. (15.0000 m2)


Tikrinti prekių pristatymo laiką pagal apskritį:
rul.

Details

Profesionalus paklotas „Soundbloc“ - aukšštos kokybės PE porolono paklotas, maksimaliai sumažina smūgio ir vaikšščiojimo garsus. Tinka laminuotoms grindims ir parketui (montuojant plaukiojančiu būdu). Paklotas Pergo Professional SoundBloc - geriausiai, iš Pergo paklotų, žingsnių garsą sugeriantis paklotas su perdanga bei klijuojamąja juostele. Didina komfortabilumo jausmą, apsaugo nuo drėgmės.

PERGO grindų ir grindų aksesuarų gamybai naudojamos žaliavos yra atidžiai rūšiuojamos ir atrenkamos, tikrinant jų kilmę.

Gamybos procese naudojami klijai, lakai ir alyva atitinka griežčiausias tarptautines emisijos normas. Visa tai rodo, kad galite paprasčiausiai džiaugtis savo medinėmis grindimis žinodami, kad jos buvo pagamintos saugant aplinką. Jau ilgą laiką PERGO turi PEFC miško sertifikatą. Ši programa garantuoja, kad visa mediena, naudojamos produkcijai, tiekiamos iš miškų, kuriuose išlaikyta ekologinė pusiausvyra.

PERGO grindis ir grindų aksesuarus gamina įmonė UNILIN – tai vieni didžiausių ir žinomiausių grindų gamintojų, novatoriai, išradę UNICLIC užrakto technologiją bei daug kitų inovatyvių sprendimų grindims.

Papildoma informacija

Produkto tipas Paklotas
Turime / Užsakoma Užsakoma
Matavimo vienetas m2
Mažiausias parduodamas kiekis 15.0000
Prekės naudojimo sąlygos Laminuotai dangai ir parketlentėms
Prekės sudėtis / medžiaga Tankus poliolefino porolonas
Matmenys (plotis x aukštis) 1000.000x2.000 mm
Ar tinka šildomoms grindims? Tinka
Šiluminė varža 0.053
Prekinis ženklas Pergo
Kilmės šalis Belgijos Karalystė

Panašios prekės