8 700 77780 I-V 10.00-18.00VI 10.00-15.00KONTAKTAI

0,00 €

Jūsų krepšelis tuščias.

Product was successfully added to your shopping cart.

Paklotas šildomoms grindims. Kokį rinktis?

Yra paklotai, kurie tinka šildomoms grindims ir kurie - ne. Tačiau tarp tinkamų kloti ant šildomo pagrindo yra paklotų, kurie geriau praleidžia šilumą ir atvirkščiai. Kuo šiluminė varža yra didesnė, tuo paklotas mažiau laidus šilumai. Maksimali leistina grindų dangos (su paklotu) šiluminė varža yra - 0,15 m2K/W. Labai svarbu renkantis paklotą tinkamai įvertinti savo poreikius, pagrindo lygumą ir daugybę kitų aplinkybių. Pateikiame „Quick-Step“  paklotų trejetuką išskirdami paklotus, kurie tinka šildomoms grindims, pradedant nuo tinkamo grindiniam šildymui, tačiau jo šiluminė varža yra didžiausia iš visų trijų.

1. Paklotas Quick-Step Basic Plus (2 mm). Šiluminė varža – 0,059 m²K/W.

1

Paklotas, skirtas naudoti po laminuotomis grindimis. Prieš klojant ,,Quick-Step“ grindis plaukiojančiu būdu, reikia pakloti paklotą. Šio pakloto funkcijos: lygina pagrindą, apsaugo nuo iš pagrindo kylančios drėgmės, yra tinkamas grindiniam šildymui. Paklotas ,,Quick-Step“ Basic Plus turi 3 sluoksnių struktūrą ir kiekvienas sluoksnis atlieka specifinę funkciją – apsauginis sluoksnis, komfortinis sluoksnis, lyginamasis sluoksnis. Patalpose, kur daug vaikščiojama, batų kaukšėjimas gali būti labai erzinantis. Basic Plus komforto sluoksnis pagamintas iš tankaus poliolefino porolono. Paspaudus, šis sluoksnis visada grįžta į pirminę padėtį, kas užtikrina optimalų kontaktą su grindų danga ir apsaugo nuo nemalonaus kaukšėjimo efekto.

 Visus šio pakloto techninius duomenis rasite ČIA .

2. Paklotas Quick-Step Unisound (2 mm). Šiluminė varža 0,049 m²K/W.

2

Paklotas ,,Quick-Step“ Unisound tai geras sprendimas tiems, kas nori sumažinti kaukšėjimo garsą ir garsą, kurį gali girdėti kaimynai apačioje. Pagamintas iš tankaus polietileno. Paspaudus, visada grįžta į pirminę padėtį, net jei naudojamas daug metų. Turi stiprią integruotą drėgmei atsparią plėvelę, o taip pat, persidengimo ir klijavimo juostą lengvesniam klojimui.

 Visus šio pakloto techninius duomenis rasite ČIA .

3. Paklotas Quick-Step Silent Walk (2 mm). Šiluminė varža - 0,01 m²K/W.

3

Paklotas ,,Quick-Step“ Silent Walk sukurtas žmonėms, kurie nori maksimaliai sumažinti žingsnių garsą patalpoje. Paklotas pasižymi ypatinga suspaudimo jėga ir dinamišku atsparumu apkrovoms, kas užtikrina ilgą tarnavimo laiką. Pakloto ,,Quick-Step“ Silent Walk struktūra maksimaliai padidina šiluminį pralaidumą, todėl yra idealus pasirinkimas šildomoms ar vėsinamoms grindims.

Visus šio pakloto techninius duomenis rasite ČIA .