+370 52 104141 I-V 10.00-18.00VI 10.00-15.00KONTAKTAI info@2di.lt

0,00 €

Jūsų krepšelis tuščias.

Product was successfully added to your shopping cart.
Produkto kodas: PA.64822

Parketlentės Weitzer parkett, Kaschmir ąžuolas, rustic colourful, alyva, 64822, 1800x175x11, 1 juostos, Comfort plank kolekcija

Greita Peržiūra

Parketlentės Weitzer parkett, Kaschmir ąžuolas, rustic colourful, alyva, 64822, 1800x175x11, 1 juostos, Comfort plank kolekcija.

Kaina už (m2):
68,97 €
173,80 €
pakas (2.5200 m2)


Tikrinti prekių pristatymo laiką pagal apskritį:
pakas

Details

Weitzer parkett - įkvepiantis dizainas, žavintis funkcionalumas, austriška kokybė nuo 1831 metų.

- Konstrukcija: trisluoksnės parketlentės, viršutinis dėvimasis storis: 2,50 mm.
- Grioveliai: iš 4 lentos pusių. Grioveliai išryškina kiekvienos lentos dydį ir formą.
- Paviršius: šukuotas, padengtas "ProVital" alyva. "ProVital" - alyva iš natūralių augalinės kilmės žaliavų. Juntama medienos struktūra. Šukuotas paviršius išryškina natūralias medienos rieves bei struktūrą.
- Išrūšiavimas: "rustic colourful"- neribojamas šakų dydis, galimos pašalintos šakos, įskilimai, dalinis šakų užglaistymas, ryškūs spalvos ir struktūros skirtumai, bei kaimiška išvaizda, su balana.
- Užrakto sistema: patentuota "Double click" užrakto sistema, be plastifikatorių.
- Klojimo būdas: "plaukiojančiu" būdu arba klijuoti prie pagrindo.
- Aprašymas: Ąžuolas Kaschmir - tai natūralus ąžuolas, kurio tik paviršius padengtas "Kaschmir" spalva. Atnaujinus / šlifuojant parketo grindis spalva nusišlifuoja ir lieka natūrali ąžuolo spalva.

- Natūralumas: parketlentės - produktas pagamintas iš natūralaus medžio, todėl jų atspalviai, šakotumas, rievių piešinys ir jo intensyvumas gali skirtis nuo parduotuvėje pateikto pavyzdžio ir nuo pateiktos nuotraukos. Medienos, kaip natūralios gamtinės medžiagos, atspalviai laikui bėgant keičiasi (natūralus ąžuolas - tamsėja); Medis - neturi atsparumo klasės, todėl nėra atsparus pvz. batų kulniukų, baldų kojelių įspaudimams, įmušimams.
- Ekologiškumas: Weitzer parkett produkcija pagaminta naudojant klijus be formaldehido, ekologiškus lakus bei alyvas, visas gamybos procesas yra kontroliuojamas ir organizuojamas taip, kad nedarytų jokio neigiamo poveikio aplinkai

Reikia grindų, kurios sukurtų sveiką aplinką? Natūralia alyva padengtos parketlentės dar vadinamos Gydančiu parketu ("Healthy parquet") - idealiam mikroklimatui patalpose, jos - alergiškai saugios, aktyviai kvėpuojantis, antistatinis, antibakterinis paviršius.

Visas parketlentes, kurios padengtos "ProVital" alyva iškart suklojus gyvenamosiose patalpose - rekomenduojama, o komercinėse patalpose - privaloma papildomai padengti alyva grindis.
- "Weitzer parkett" turi PEFC miško sertifikatą. Ši programa garantuoja, kad visa mediena ir HDF plokštės, naudojamos produkcijai, tiekiamos iš miškų, kuriuose išlaikyta ekologinė pusiausvyra.
- Suteiktas ,,Mėlynojo angelo" (,,Blue Angel") ekologiškumo sertifikatas. Tai yra tarptautinis sertifikatas, kurį išduoda Vokietijos Aplinkosaugos departamentas. Gaminiai turintys teisę naudoti šį ženklą pasižymi labai mažomis emisijomis ir yra ypač saugūs.
- FSC sertifikavimas užtikrina, jog sertifikuotas produktas pagamintas iš medienos, gautos iš miško, kuriame laikomasi tvarios plėtros principų, taip pat, kad gaminant šį produktą nė viename iš etapų nebuvo priemaišų iš nesertifikuotų miškų.
- "Greenguard" sertifikatas garantuoja, kad "Weitzer parkett" 3-jų sluoksnių grindyse nėra kenksmingų cheminių medžiagų.

Papildoma informacija

Produkto tipas Parketlentė
Turime / Užsakoma Užsakoma
Mažiausias parduodamas kiekis 2.5200
Matavimo vienetas m2
Prekės naudojimo sąlygos Gyvenamosioms patalpoms
Prekės sudėtis / medžiaga Vidurinis sluoksnis: spygliuočio mediena
Matmenys (ilgis x plotis x aukštis; skersmuo) 1800.000x175.000x11.000 mm
Kolekcija Comfort Plank
Grioveliai tarp lentelių Grioveliai iš keturių pusių
Juostų skaičius 1 juostos
Viršutinis dėvimasis sluoksnis 2
Ar tinka šildomoms grindims? Tinka
Šiluminė varža 0.085
Apdaila / apdorojimas Alyva - ProVital
Prekinis ženklas Weitzer Parkett
Kilmės šalis Austrijos Respublika