8 700 77780 I-V 10.00-18.00VI 10.00-15.00KONTAKTAI

0,00 €

Jūsų krepšelis tuščias.

Product was successfully added to your shopping cart.
  • 1 paveikslėlis 1 paveikslėlis
  • 2 paveikslėlis 2 paveikslėlis
Produkto kodas: PA.60135

Parketlentės Weitzer parkett, natūralus ąžuolas, lively, 60135, 2245x193x14, 1 juostos, Charisma plank

Greita Peržiūra

Weitzer parketlentė iš Charisma 3-STRIP kolekcijos, trisluoksnė, 3 juostų.

Kaina už (m2):
90,36 €
234,94 €
pakas (2.6000 m2)


Tikrinti prekių pristatymo laiką pagal apskritį:
pakas

Details

Weitzer Parkett parketlentės iš Charisma Plank kolekcijos - vienos juostos trisluoksnių parketlenčių kolekcija su juntama medienos tekstūra (šukuotas paviršius), Double click užrakto sistema, matiniu lako padengimu ir nuožulnomis iš 4 lentos pusių. ProActive+ parketlenčių padengimas užtikrina visiškai matinį parketlenčių padengimą, kartu sujungia ProStrong lako atsparumą ir natūralią alyvuoto paviršiau ProVital išvaizdą. Juntamos medienos poros. Šios kolekcijos parketlenčių paviršius ir grioveliai yra papildomai impregnuoti, HydroStop - gamyklinis impregnavimas apsaugo nuo drėgmės patekimo išsiliejus nedideliems skysčiams. Lively išrūšiavimas - mediena su šakomis, spalvos ir struktūros skirtumai, nėra balanos. Grioveliai (nuožulos) išryškina kiekvienos lentos dydį ir formą. 4 -grioveliai iš visų lentos pusių. Šukuotas paviršius išryškina natūralias medienos rieves bei struktūrą. Parketlentės sukurtos siekiant pagerinti garso izoliaciją, o priežiūros nereikalaujantis paviršius palengvina namų ruošos darbus.

Weitzer Parkett – grindys užima didžiausią erdvę jūsų namuose. Norint, kad jos atskleistų visą savo potencialą, svarbu pasirinkti grindis, kurios puikiai dera su Jūsų namų ir Jūsų charakteriu. Grindys gali skirtis spalva, formatu ar netgi paviršiumi. Nesate tikri ko norite? Džiaugiamės galėdami pagelbėti, netgi jeigu norite trumpam pasvajoti, Weitzer Parkett paklos savo gražiausias grindis jums po kojomis.

Pagrindinis Weitzer Parkett prioritetas yra laikytis aukščiausių aplinkosaugos standartų gamyboje. Weitzer Parkett produkcija pagaminta naudojant klijus be formaldehido, ekologiškus lakus bei alyvas, visas gamybos procesas yra kontroliuojamas ir organizuojamas taip, kad nedarytų jokio neigiamo poveikio aplinkai.

Weitzer Parkett – įkvepiantis dizainas, žavintis funkcionalumas, austriška kokybė nuo 1831 metų.

Grindys gaminamos iš natūralaus medžio. Lentų atspalviai, šakotumas, rievių piešinys ir jo intensyvumas gali skirtis nuo nuotraukose ir parduotuvėje pateikto pavyzdžio. Medienos, kaip natūralios gamtinės medžiagos, atspalviai laikui bėgant keičiasi. Medis - neturi atsparumo klasės, todėl nėra atsparus pvz. batų kulniukų, baldų kojelių įspaudimams, įmušimams.

Papildoma informacija

Produkto tipas Parketlentė
Turime / Užsakoma Palaikoma
Mažiausias parduodamas kiekis 2.6000
Matavimo vienetas m2
Prekės naudojimo sąlygos Gyvenamosioms patalpoms
Prekės sudėtis / medžiaga Vidurinis sluoksnis: spygliuočio mediena
Matmenys (ilgis x plotis x aukštis; skersmuo) 2245.000x193.000x14.000 mm
Kolekcija Charisma Plank
Grioveliai tarp lentelių Grioveliai iš keturių pusių
Juostų skaičius 1 juostos
Viršutinis dėvimasis sluoksnis 3,6 mm
Ar tinka šildomoms grindims? Tinka
Šiluminė varža 0.104
Apdaila / apdorojimas Matinis lakas - ProActive+, šukuotas
Prekinis ženklas Weitzer Parkett
Kilmės šalis Austrijos Respublika