8 700 77780 I-V 10.00-18.00VI 10.00-14.00KONTAKTAI

0,00 €

Jūsų krepšelis tuščias.

Product was successfully added to your shopping cart.
  • 1 pav 1 pav
  • 2 pav 2 pav
Produkto kodas: PE.32541

Pedross MDF grindjuostė 17x58 2,5 m - Riešuto P050049

Greita Peržiūra

Grindjuostės iš MDF - pagamintos iš vidutinio tankio medienos plaušų plokštės, t.y. iš medžio pluošto ir rišančių medžiagų, veikiant jas aukšta temperatūra ir aukštu slėgiu. Šios plokštės pasižymi labai geru apdirbimu: nesudėtinga pagaminti įvairiausių formų detalių, išfrezuoti įvairiausias formas paviršiuje ir pan. Dėl šių savybių MDF yra labai plačiai naudojama grindjuosčių gamyboje.

Kaina už (m):
1,94 €
4,85 €
vnt.


Tikrinti prekių pristatymo laiką pagal apskritį:
vnt.

Details

Tai nebrangūs, praktiški ir itin universalūs statybininkų ir meistrų puikiai žinomi ir ypatingai gerai vertinami profiliai. Atidžiau pažvelgus į šiuos, regis, paprastus produktus, atrasite netikėtas jų savybes. Šių profilių pagrindas - vidutinio tankio medžio plaušo plokštė, kitaip vadinama MDF (vidutinio tankio medžio drožlių plokštė). Tai palyginus naujas produktas, tačiau nepaisant to, tai viena dažniausiai naudojamų medžiagų visame pasaulyje. To priežastis, kad tai nebrangus produktas, tačiau jam būdingos techninės ir fizinės savybės nenusileidžia kietmedžiui. Taigi, grindjuosčių gamyboje naudojamos aukštos kokybės žaliavos ir moderniausia spaudos technologija, taip gaunamas didžiausias stabilumas ir tvirtumas. Šiam tvirtam pagrindui estetinį vaizdą suteikia jį dengiantis dekoratyvinis sluoksnis, kurį galima rinktis iš daugybės itin atsparių dekorų.

 1. PAGRINDAS

Profilių pagrindo medžiaga - MDF (gamyboje naudojama tik atitinkanti tarptautiniu mastu pripažintus standartus E1 ir EN120).

 2. KLIJAI

Itin gerą sukibimą turintys, aplinkai nekenkiantys klijai.

3. DEKORAI

Didelis aukštos kokybės, lengvai prie grindų pritaikomų dekorų pasirinkimas, kurie yra atsparūs valymo priemonėms, chemikalams ir mechaniniams įbrėžimams.

Papildoma informacija

Produkto tipas MDF grindjuostė
Matmenys 2500 x 58 x 17 mm (ilgis x aukštis x plotis)
Pakuotė/tara 2.5
Matavimo vienetas m
Pagal spec. užsakymą vežama prekė (reikalingas 50% avansinis apmokėjimas) Ne
Gamintojas Pedross
Gamintojo šalis Italija