8 700 77780 I-V 10.00-18.00VI 10.00-14.00KONTAKTAI

0,00 €

Jūsų krepšelis tuščias.

Product was successfully added to your shopping cart.
  • 1 1
  • 2 2
Produkto kodas: KU.11

Profilis dangų sujungimui EB 293 (lenkiamas) 2,7 m

Greita Peržiūra

T tipo profilis dangų sujungimui. Lengvai lenkiamas į abi puses. Minimalus aliuminio ir medžio imitacijos lenkimo diametras - Ø 400 cm. Galima naudoti ir nesulenktą. Tinka skirtingų grindų dangų sujungimui: parketlentės-parketlentės, laminatas-parketlentės, laminatas-laminatas ir pan. (kur kompensacinis tarpas lygus arba mažesnis už 12 mm). Galima rinktis įvairias anoduoto aliuminio spalvas (kainos gali skirtis priklausomai nuo spalvos).

Kaina už (m):
Kaina nuo: 14,36 €
vnt.


Tikrinti prekių pristatymo laiką pagal apskritį:

* Required Fields

Kaina nuo: 14,36 €
vnt.

Details

T tipo profilis dangų sujungimui. Lengvai lenkiamas į abi puses. Minimalus aliuminio ir medžio imitacijos lenkimo diametras - Ø 400 cm. Galima naudoti ir nesulenktą. Tinka skirtingų grindų dangų sujungimui: parketlentės-parketlentės, laminatas-parketlentės, laminatas-laminatas ir pan. (kur kompensacinis tarpas lygus arba mažesnis už 12 mm). Galima rinktis įvairias elegantiškas anoduoto aliuminio spalvas.

T profiliai tvirtinami ant plastikinių atraminių kaiščių. Kur negalima montuoti ant kaiščių (pvz. šildomos grindys) - T profiliai tvirtinami klijuojant elastingais klijais arba silikonu.

Küberit produkcija – tai platus pasirinkimas tiek standartinių profilių, tiek specialių produktų, skirtų pirmiausia profesionaliems grindų klojėjams. Produkcija gaminama iš nerūdijančio plieno, žalvario, anoduoto aliuminio, taip pat su natūralia medienos faneruote, termoplastine medžio imitacijos plėvele ir aukšto atsparumo laminuota plėvele.

Papildoma informacija

Produkto tipas Jungiamieji profiliai, Lenkiamieji profiliai
Paskirtis Jungiamasis, Lenkiamasis
Medžiaga Anoduotas aliuminis
Matmenys 2700 x 5,5 x 28 mm
Pakuotė/tara 2.7
Matavimo vienetas m
Pagal spec. užsakymą vežama prekė (reikalingas 50% avansinis apmokėjimas) Ne
Gamintojas Küberit
Gamintojo šalis Vokietija

Panašios prekės