8 700 77780 I-V 9.00-18.00VI 10.00-14.00KONTAKTAI

0,00 €

Jūsų krepšelis tuščias.

Product was successfully added to your shopping cart.
  • Pagal spec. užsakymą vežama prekė (užsakant prekę, reikalingas avansinis mokėjimas)
 • 1 paveikslėlis 1 paveikslėlis
 • 2 paveikslėlis 2 paveikslėlis
 • 3 paveikslėlis 3 paveikslėlis
Produkto kodas: PA.MAS3563S

Quick-Step parketlentės, Ąžuolas alyvuotas ekstra matinis „Winter Storm“ (MAS3563S), 1 juostos, Massimo kolekcija

Greita Peržiūra

Quick-Step parketlentės „Massimo“ – patirkite didybės įspūdį. Dėl precedento neturinčių ilgų ir plačių lentų, savo autentiškumo ir meistriškos gamybos šios unikalios medinės grindys alsuoja prabanga. Atidžiai atrinktos Quick-Step parketlentės „Massimo“ su didelėmis šakomis ir įtrūkimais sukuria gyvybingą išvaizdą ir išlaikomas autentiškas grindų charakteris.

Kaina už (m2):
87,95 €
219,52 €
pak. (2.496 m2)


Tikrinti prekių pristatymo laiką pagal apskritį:
pak.

Details

Quick-Step parketlentės „Massimo“ – patirkite didybės įspūdį. Dėl precedento neturinčių ilgų ir plačių lentų, savo autentiškumo ir meistriškos gamybos šios unikalios medinės grindys alsuoja prabanga. Atidžiai atrinktos Quick-Step parketlentės „Massimo“ su didelėmis šakomis ir įtrūkimais sukuria gyvybingą išvaizdą ir išlaikomas autentiškas grindų charakteris.

Quick-Step parketlentės – tai parketlentės, pagamintos iš trijų vientisos medienos sluoksnių, kurie padengti apsaugine medžiaga. Žaliavos kruopščiai atrenkamos, o gamybos procesas griežtai kontroliuojamas – taip užtikrinamas tinkamas stabilumas ir patvarumas.

 • Priklausomai nuo pasirinktų parketlenčių, šis apdailos sluoksnis gali būti: septyni UV spinduliais apdoroto vandens pagrindo lako sluoksniai, todėl tokias grindis lengva valyti, jos apsaugotos nuo dėvėjimosi, įbrėžimų ir dėmių. Du kokybiškos alyvos sluoksniai, kurie užtikrina, kad lentos gražiai kistų ir turėtų ypatingą matinį, natūralų atspalvį;
 • Viršutinis sluoksnis – kruopščiai parinktas vientisos medienos sluoksnis. Šis viršutinis sluoksnis būna įvairiausių spalvų ir tekstūrų, jį galima nušveisti ir padengti iš naujo;
 • Centrinis sluoksnis – jis būna iš eglės, kaučiukmedžio arba HDF ir suteikia grindims stabilumo bei patvarumo;
 • Fanerinė nugarėlė iš eglės arba pušies, kuri kartu su kitais sluoksniais neleidžia lentai įsilenkti arba raitytis;
 • Pagamintos su aistra. Siūlome įvairių formų ir spalvų „Quick-Step“ parketlentes. Tokios medžių tipų įvairovės (nuo natūralios tekstūros iki pjūklo pjūvių) paslaptis – tikra aistra dizainui;
 • Lengva Įrengti. Kietmedžio grindis su „Uniclic Multifit®“ sistema pakloti galima akimirksniu! Jokių papildomų darbų nereikia, naudotis visiškai naujomis parketlenčių grindimis galėsite pradėti iškart;
 • Kokybė visam gyvenimui. „Quick-Step“ kietmedžio grindys visiškai atsparios dėvėjimuisi – jos padengtos septyniais apsauginiais sluoksniais lako, apdoroto UV spinduliais, arba dviem modifikuotos alyvos sluoksniais. Ne veltui žodis „kokybė“ yra antrasis „Quick-Step“ vardas! Tad nesistebėkite gavę garantiją visam naudojimo laikui.

Quick-Step parketlentės – žaliavos, iš kurių pagamintos Quick-Step, yra atidžiai rūšiuojamos ir atrenkamos, tikrinant jų kilmę. Gamybos procese naudojami klijai, lakai ir alyva atitinka griežčiausias tarptautines emisijos normas. Visa tai rodo, kad galite paprasčiausiai džiaugtis savo medinėmis grindimis žinodami, kad jos buvo pagamintos saugant aplinką.Jau ilgą laiką Quick-Step turi PEFC miško sertifikatą. Ši programa garantuoja, kad visa mediena, naudojamos produkcijai, tiekiamos iš miškų, kuriuose išlaikyta ekologinė pusiausvyra.

Quick-Step parketlentes gamina įmonė UNILIN – tai vieni didžiausių ir žinomiausių grindų gamintojų, novatoriai, išradę UNICLIC užrakto technologiją bei daug kitų inovatyvių sprendimų grindims.

Papildoma informacija

Produkto tipas Parketlentės
Parketlenčių kolekcija Massimo
Matmenys (ilgis x plotis x storis) 2400 x 260 x 14 mm
Apdaila Alyvuota
Viršutinis dėvimasis sluoksnis 3,2 mm
Vidurinis sluoksnis spygliuočio mediena
Medienos tipas/imitacija Balintas ąžuolas
Spalva Pilka
Juostų skaičius 1 juostos
Grioveliai tarp lentelių Grioveliai iš keturių pusių
Tinkamumas šildomoms grindims Galima kloti ant vandeniu šildomo pagrindo
Garantija Garantija visam gyvenimui (ribota 33 metais) parketlenčių konstrukcijai.
Pakuotė/tara 2.496
Matavimo vienetas m2
Minimalus užsakomas kiekis (vnt.) 1
Pagal spec. užsakymą vežama prekė (reikalingas 50% avansinis apmokėjimas) Taip
Gamintojas Quick-Step (Unilin BVBA)
Gamintojo šalis Belgija