8 700 77780 I-V 10.00-18.00VI 10.00-15.00KONTAKTAI

0,00 €

Jūsų krepšelis tuščias.

Product was successfully added to your shopping cart.
  • Quick-Step parketlentės, Ąžuolas “Champagne Brut”, alyvuotas (VAR1630S), 1 juostos, Variano kolekcija Quick-Step parketlentės, Ąžuolas “Champagne Brut”, alyvuotas (VAR1630S), 1 juostos, Variano kolekcija
  • Quick-Step parketlentės, Ąžuolas “Champagne Brut”, alyvuotas (VAR1630S), 1 juostos, Variano kolekcija Quick-Step parketlentės, Ąžuolas “Champagne Brut”, alyvuotas (VAR1630S), 1 juostos, Variano kolekcija
  • Quick-Step parketlentės, Ąžuolas “Champagne Brut”, alyvuotas (VAR1630S), 1 juostos, Variano kolekcija Quick-Step parketlentės, Ąžuolas “Champagne Brut”, alyvuotas (VAR1630S), 1 juostos, Variano kolekcija
Produkto kodas: PA.VAR1630S

Parketlentės Quick Step, Champagne brut ąžuolas alyvuotas, VAR1630S, 2200x190x14mm, Variano kolekcija

Greita Peržiūra

Quick-Step parketlentės iš Variano kolekcijos, trisluoksnė.

Kaina už (m2):
54,95 €
137,81 €
pakas (2.5080 m2)


Tikrinti prekių pristatymo laiką pagal apskritį:
pakas

Details

Quick-Step parketlentės iš Variano kolekcijos yra unikalios visomis prasmėmis. Jų ąžuolinės parketlentės atrodo kaip atnaujintos utilizuotos medinės grindys. Sendinti kraštai, įskilusios šakelės, pjūklo pjūvio struktūros ir spalvų bei matmenų skirtumai suteikia šioms grindims unikalų charakterį.

Quick-Step parketlentės - tai parketlentės, pagamintos iš vientisos medienos sluoksnių, kurie padengti apsaugine medžiaga.

Taigi, šie sluoksniai yra: 1. Apdailos sluoksnis - priklausomai nuo pasirinktų parketlenčių gali būti arba septyni UV spinduliais apdoroto vandens pagrindo lako sluoksniai - tokias grindis lengva valyti, jos apsaugotos nuo dėvėjimosi, įbrėžimų ir dėmių, arba kokybiškos alyvos sluoksniai, kurie užtikrina, kad lentos gražiai kistų ir turėtų ypatingą matinį, natūralų atspalvį. 2. Viršutinis sluoksnis būna įvairiausių spalvų ir tekstūrų, jį galima nušveisti ir padengti iš naujo. 3. Centrinis sluoksnis - jis būna iš eglės, kaučiukmedžio arba HDF ir suteikia grindims stabilumo bei patvarumo. 4. Nugarėlė iš faneros - tai apatinė dalis iš eglės arba pušies, kuri kartu su kitais sluoksniais neleidžia lentai įsilenkti arba raitytis.

Quick-Step parketlentėms žaliavos kruopščiai atrenkamos, o gamybos procesas griežtai kontroliuojamas - taip užtikrinamas tinkamas stabilumas ir patvarumas: tai parketlentės, pagamintos su aistra - įvairių formų ir spalvų, išsiskiriančios medžių tipų įvairove (nuo natūralios tekstūros iki pjūklo pjūvių), jų grožio paslaptis - tikra aistra dizainui; jas lengva įrengti. Kietmedžio grindis su "Uniclic Multifit®" sistema pakloti galima akimirksniu! Jokių papildomų darbų nereikia, naudotis naujomis grindimis galėsite pradėti iškart; kokybė visam gyvenimui. Quick-Step kietmedžio grindys visiškai atsparios dėvėjimuisi - jos padengtos septyniais apsauginiais sluoksniais lako, apdoroto UV spinduliais, arba dviem modifikuotos alyvos sluoksniais. Ne veltui žodis "kokybė" yra antrasis Quick-Step vardas! Tad nesistebėkite gavę garantiją visam naudojimo laikui.

Žaliavos, iš kurių pagamintos Quick-Step parketlentės yra atidžiai rūšiuojamos ir atrenkamos, tikrinant jų kilmę. Gamybos procese naudojami klijai, lakai ir alyva atitinka griežčiausias tarptautines emisijos normas. Visa tai rodo, kad galite paprasčiausiai džiaugtis savo medinėmis grindimis žinodami, kad jos buvo pagamintos saugant aplinką. Jau ilgą laiką Quick-Step turi PEFC miško sertifikatą. Jis garantuoja, kad visa mediena, naudojama produkcijai, tiekiama iš miškų, kuriuose išlaikyta ekologinė pusiausvyra.

Papildoma informacija

Produkto tipas Parketlentė
Turime / Užsakoma Užsakoma
Mažiausias parduodamas kiekis 2.5080
Matavimo vienetas m2
Prekės naudojimo sąlygos Gyvenamosioms patalpoms
Prekės sudėtis / medžiaga Vidurinis sluoksnis: spygliuočio mediena
Matmenys (ilgis x plotis x aukštis; skersmuo) 2200.000x190.000x14.000 mm
Kolekcija Variano
Grioveliai tarp lentelių Nėra griovelių
Juostų skaičius 3 juostų
Viršutinis dėvimasis sluoksnis 3
Ar tinka šildomoms grindims? Tinka
Šiluminė varža 0.127
Apdaila / apdorojimas Alyva
Prekinis ženklas Quick-Step
Kilmės šalis Belgijos Karalystė